Direct naar de inhoud van deze paginacsrf
VIPvoorElkaar

Samen spelen, ieder op zijn eigen manier

Voor twee broertjes uit Rijen (10 en 6) zoeken we een fijn en gezellig steungezin. De jongens wonen samen met hun ouders. Hun familie woont ver weg. Ze videobellen elke week met opa en oma, maar missen het om familie en andere kinderen dichtbij te hebben. De ouders gunnen hun zoons vriendjes in de buurt, zodat ze zich hier thuis voelen en spelenderwijs de Nederlandse taal en gewoontes nog beter leren kennen. De oudste jongen is een rustige, lieve en gevoelige jongen. Hij vindt het heerlijk om te gamen zoals FIFA en Minecraft. Ook voetbalt hij graag buiten! Hij geniet van samen zijn én van de momenten dat hij even alleen kan zijn. De jongste jongen is een actief mannetje. Hij houdt van rennen, bewegen en samen spelen. Hij zit vol energie en wordt blij van voetballen en buitenspelen. Het is fijn als de broertjes samen welkom zijn, maar het is ook helemaal goed als één van de twee af en toe kan komen spelen. Zullen wij samen kijken wat past? Profiel steungezin Wij zoeken een gezin in Rijen of directe omgeving: dat de jongens in het weekend een warm welkom kan bieden; waar zij samen, of één van hen, kan spelen met andere kinderen; dat oog heeft voor verschil in tempo en behoefte; dat het leuk vindt om hen te helpen hun wereld en taal verder te vergroten. Wil je meer informatie? Neem dan contact op met Carolien Lok, coördinator Buurtgezinnen voor Alphen-Chaam, Baarle-Nassau en Gilze-Rijen via [e-mailadres verborgen] of bel [telefoonnummer verborgen].
Lees meer
Structureel

Rijen

Activiteitenbegeleiding
Maatje, buddy & gezelschap

Beschrijving

Voor twee broertjes uit Rijen (10 en 6) zoeken we een fijn en gezellig steungezin. De jongens wonen samen met hun ouders. Hun familie woont ver weg. Ze videobellen elke week met opa en oma, maar missen het om familie en andere kinderen dichtbij te hebben. De ouders gunnen hun zoons vriendjes in de buurt, zodat ze zich hier thuis voelen en spelenderwijs de Nederlandse taal en gewoontes nog beter leren kennen.

De oudste jongen is een rustige, lieve en gevoelige jongen. Hij vindt het heerlijk om te gamen zoals FIFA en Minecraft. Ook voetbalt hij graag buiten! Hij geniet van samen zijn én van de momenten dat hij even alleen kan zijn.

De jongste jongen is een actief mannetje. Hij houdt van rennen, bewegen en samen spelen. Hij zit vol energie en wordt blij van voetballen en buitenspelen. Het is fijn als de broertjes samen welkom zijn, maar het is ook helemaal goed als één van de twee af en toe kan komen spelen.

Zullen wij samen kijken wat past?

Profiel steungezin
Wij zoeken een gezin in Rijen of directe omgeving:

dat de jongens in het weekend een warm welkom kan bieden;
waar zij samen, of één van hen, kan spelen met andere kinderen;
dat oog heeft voor verschil in tempo en behoefte;
dat het leuk vindt om hen te helpen hun wereld en taal verder te vergroten.
Wil je meer informatie?

Neem dan contact op met Carolien Lok, coördinator Buurtgezinnen voor Alphen-Chaam, Baarle-Nassau en Gilze-Rijen via [e-mailadres verborgen] of bel [telefoonnummer verborgen].

Praktische informatie

Tijd

Wekelijks 2 tot 6 uur

zaterdag

zondag

Locatie

Rijen

Impact

Voor wie

Kinderen & jongeren

Volwassenen

Impactgebied
Sport & beweging
Sociaal & welzijn
Categorie
Activiteitenbegeleiding
Maatje, buddy & gezelschap
Carolien
95% profielsterkte

Over Carolien

Carolien is werkzaam als coördinator voor Buurtgezinnen voor de ABG gemeenten & de gemeente Dongen. Carolien woont in Rijen met haar man en kinderen.

  • Deze hulpvraag is gecheckt door de helpdesk
  • Carolien is ingeschreven op VIPvoorElkaar sinds 20-05-2025
  • Meerdere positieve matches gemaakt