Direct naar de inhoud van deze paginacsrf
VIPvoorElkaar

Hulp gevraagd bij tuin huis en schoonmaak

Na een scheiding heb ik hulp nodig wegens gezondheidsproblemen om de draad weer goed te kunnen oppakken voor mijzelf en mijn pleegdochter van 17 jaar. Om vooral een fijne eigen plek te creëren en rust. Ik heb ook een labrador puppy van 7 maanden Er moet een kleine boom gesnoeid worden en zowel in de voor als achtertuin meerdere struiken. Ik heb hiervoor zelf de materialen. Verder heb ik hulp nodig om alle meubels in overleg naar buiten te zetten. Er moet een schoorsteen binnen en eetbar binnen geschilderd worden. Beiden van steen. Tevens het bovenblad bar. Ook de trap naar boven moet geschilderd worden. In de keuken en badkamer wil ik graag kunststof wandpanelen over de tegels heen. Verder is het ondersteunen bij alles een keer goed schoonmaken. Misschien zijn er mensen die bij bovenstaande hulp kunnen en willen bieden. En dan kunnen we samen kijken wat je er graag voor zou willen hebben. Ik ben er altijd voor anderen. Werk ook in de ouderenzorg. Maar heb nu echt een keer zelf hulp nodig voor mijn nieuwe start❤️
Lees meer
Eenmalig (geen vaste datum)

Rijen

Schoonmaak
Klussen buiten & tuin
Klussen binnen

Beschrijving

Na een scheiding heb ik hulp nodig wegens gezondheidsproblemen om de draad weer goed te kunnen oppakken voor mijzelf en mijn pleegdochter van 17 jaar.
Om vooral een fijne eigen plek te creëren en rust.
Ik heb ook een labrador puppy van 7 maanden
Er moet een kleine boom gesnoeid worden en zowel in de voor als achtertuin meerdere struiken. Ik heb hiervoor zelf de materialen.
Verder heb ik hulp nodig om alle meubels in overleg naar buiten te zetten.
Er moet een schoorsteen binnen en eetbar binnen geschilderd worden. Beiden van steen. Tevens het bovenblad bar. Ook de trap naar boven moet geschilderd worden.
In de keuken en badkamer wil ik graag kunststof wandpanelen over de tegels heen.
Verder is het ondersteunen bij alles een keer goed schoonmaken.
Misschien zijn er mensen die bij bovenstaande hulp kunnen en willen bieden.
En dan kunnen we samen kijken wat je er graag voor zou willen hebben.
Ik ben er altijd voor anderen. Werk ook in de ouderenzorg. Maar heb nu echt een keer zelf hulp nodig voor mijn nieuwe start❤️

Praktische informatie

Tijd

Eenmalig 3 tot 20 uur

Locatie

Rijen

Bijzonderheden

Geschikt voor mensen die weinig Nederlands spreken

Geschikt voor Engelssprekenden

Geschikt voor mensen met geheugenproblemen

Impact

Voor wie

Kinderen & jongeren

Volwassenen

Impactgebied
Sociaal & welzijn
Categorie
Schoonmaak
Klussen buiten & tuin
Klussen binnen
Marcia

Marcia

65% profielsterkte
  • Deze hulpvraag is gecheckt door de helpdesk
  • Marcia is ingeschreven op VIPvoorElkaar sinds 10-07-2026